PARTNEŘI

Home / PARTNEŘI

www.cofa.cz

Poskytujeme profesionální poradenství v oblasti kávy, kávových produktů a kávovarů. Postupně od začátku si budujeme postavení silného partnera v oblasti kávového businessu.

Školící centrum COFA se také zaměřuje nejen na školení pro celé firmy, kavárenské teamy, přednášky o kávě a speciální školení dle dohody pro hotelové a odborné školy, ale také nabízí poradenské konzultace v oblasti efektivního řízení kavárenského a restauračního provozu a poradenství při zařizování a plánování provozovny.

Regalini

Nevšední obchod s pestrou nabídkou zajímavého zboží. Spousta nápadů, aby jste mohli někomu, nebo sobě udělat radost a ochutnat i něco z italské kuchyně. V Regalini najdete inspiraci jak potěšit milým a hezkým dárkem Vaše blízké, přátele, kolegy, nebo třeba obchodní partnery. Rádi Vám poradíme a hezky i zabalíme. Jak říkají naši zákazníci „jsme malý obchod s velkým srdcem“.

Najdete u nás italské speciality, jako výběr těstovin, olivové oleje, pesta, octy, nakládané pochutiny, omáčky, cukrovinky, čokolády a mnohé další. Nechybí samozřejmě ani výběr italských vín, šampaňských, prosecca, likéry a grappa. Navíc nabízíme i dárkové koše různých velikostí a typů a můžete si zde sestavit i vlastní dárkový koš, dle přání a preferencí.

Součástí obchůdku je také dárkové zboží, dekorace, drobné upomínkové předměty, obrázky, vonné svíčky, originální bižuterie a šperky, včetně unikátních korálkových náramků. Dále italská kosmetika, především ta přírodní, dárkové sady a balíčky.

A když né pro dárky, můžete se u nás zastavit na dobrou kávu, čaj, horkou čokoládu, nebo v zimním období i svařák z italského vína.